به سرگرمی
تبلیغ متنی

تبلیغ لینک متنی شما

تبلیغ لینک متنی شما

تبلیغ لینک متنی شما

تبلیغ لینک متنی شما

تبلیغ لینک متنی شما

تبلیغ لینک متنی شما

 • خانواده
 • سلامت
 • بازی ریاضی
 • اموزش اشپزی
 • اخبار
 • پیامک عاشقانه
 • دلایل اشتباه در انتخاب همسر

  مجموعه : خانواده

  به سرگرمی : بسیاری افراد به علت وجود معیارهای اشتباه در ذهن شان، در انتخاب همسر دچار اشتباه می‌شوند که در آخر منجر به طلاق می‌شود. آیا براتون سوال نشده که چرا گزینش درستی نکردید و فردی رو که مناسب خودتون باشه وارد زندگی تون نکردید؟ بهتره علت گزینش اشتباهتون رو بدونید تا بهتر بتونید تصمیم هاتون رو مدیریت کنید.

   

  اعتماد به نفس پایین
  یکی از دلایلی که گزینه درستی ندارید عزت نفس پایین شماست. طبق آمار به دست آمده ۵۰ درصد زنان از اندام خود راضی نیستند. ۸۰ درصد آنها حتی دوست ندارند در آینه به خود نگاه کنند. پس بدون شک نمی‌توانند مردی را به خود جذب کنند که با انها رفتار درستی داشته باشد و به آنها عشق بورزند چون در ذهن خود باور دارند

   

  که مستحق این چیزها نیستند. اینگونه افراد همه ی وقت درمورد خودشان منفی فکر می‌کنند و باور دارند که به اندازه کافی مفید و پیروز نیستند. پس مردی را گزینه می‌کنند که به این باورها دامن بزند.خود گفتگوهای منفی را کنار بگذارید، سرگرمی جدیدی که به آن علاقمند هستید پیدا کنید و هرگز خودتان را با دیگران مقایسه نکنید.

   

  وقتی اعتماد به نفس بالایی داشته باشید و به توانایی های خود باور داشته باشید مردی را جذب می‌کنید که او هم همین باورها را نسبت به شما دارد.

   

  ترس از تنهایی
  یکی از دلایل دیگر ترس از تنهایی هست. تعداد زیادی از زنان در یک ارتباط ناسالم می مثل چون از تنهایی می ترسند و از تنهایی به قدری هراس دارند که تصور میکنند بودن در یک ارتباط ناسالم بهتر از تنهایی هست. اگر برای فرار از تنهایی به کم قانع شوید زندگی خود را تخریب خواهید کرد. زیرا عدم رضایت از ارتباط روی سلامت جسمی و احساسی شما تاثیر میگذارد. پس با ترس ها مواجه شوید و به فرصت ها اجازه دهید وارد زندگی تان شوند.

   

  فکر میکنید می‌توانید وی را تغییر دهید
  از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود گزینش درستی نداشته باشید این هست که تصور می‌کنید می‌توانید وی را تغییر دهید و تبدیل به فردی کنید که میخواهید. تعداد زیادی از زنان تصور میکنند که می‌توانند همسرشان را تغییر دهند. نحوه لباس پوشیدن، رفتار، حرف زدن، غذا خوردن، روابط خانوادگی و خیلی چیزهای دیگر که این باور کاملا اشتباه هست. به جای اینکه به فکر تغییر او باشید مردی را گزینه کنید که با ویژگی ها و اولویت های شما سازگار باشد.

   

  اولویت های غلط
  گاهی علت گزینش نادرست اولویت های غلط شماست. بعنوان مثال به جای اینکه به ویژگی های شخصیتی، ارزش ها و عقاید اهمیت بدهید بیش از حد روی ظاهر، پول و اتومبیل تاکید دارید. گذشته از گزینش اکثر با خودتان فکر کنید مشاهده نمایید چه چیزهایی اهمیت بیشتری برای تان دارد و آیا این فرد با اولویت های مهم شما سازگار هست؟

   

  و آیا علائق و ویژگی های خصوصی او برایتان مهم هست؟ وقتی بتوانید تشخیص دهید که کدام یک از ویژگی ها و باورهای آن شخص برایتان ارزشمند هست میتوانید مردی که با استانداردهای شما سازگار هست را گزینه کنید.

   

  عدم دقت به اخطارها
  گاهی اوقات اشتباه گزینش می‌کنید چون به اخطارها توجهی نمی‌کنید. بعنوان مثال خشونت، بی احترامی، حسادت و عدم صداقت های وی را نادیده میگیرید. اما اگر واقع بین باشید این ویژگی نشان میدهند که شما صد در صد گزینه تان اشتباه هست و او فرد مناسبی برای تان نیست.

   

  حتی اگر بخواهد لحظه به لحظه کنارتان باشد، یا ارتباط با سرعت بیشتری پیش برود، یا اینکه همه ی وقت تقصیرها را به گردن دیگران بیندازد تمام این‌ها هم به نوبه خود اخطارهایی میباشند که نباید نادیده گرفته شوند. تمامی این اخطارها در آینده سلامت ذهن وجسم شما را به خطر می اندازد

   

  تربیت دوران کودکی
  یکی دیگر از دلایل گزینه نادرست به تربیت دوران کودکی باز میگردد. اکثر زنان همسری گزینش میکنند که با الگوهای شخصیتی پدرشان سازگاری داشته باشد و همینطور مردان. اگر این ویژگی های مشترک منفی باشند رضایت کمتری از ارتباط خواهید داشت. تعداد زیادی از زنان به طور ناخودآگاه در جستجوی مردی میباشند

   

  که تمام این ویژگی های منفی نمونه پدرش را داشته باشد. بعنوان مثال اگر پدر شما گوشه گیر باشد ناخودآگاه مردی را گزینه می‌کنید که گوشه گیر هست و امیدوار هستید که می‌توانید وی را تغییر دهید.

   

  با گزینش غلط تان خداحافظی کنید
  دلایل زیادی وجود دارد که منجر به گزینش غلط شما می‌شود. مثل اعتماد به نفس، اولویت های غلط، اخطارها، ترس از تنهایی و موارد دیگر… هنگامی که به علت گزینه اشتباه تان پی بردید هر چه سریع تر این بخش از زندگی را ببندید و به دنبال یک آینده بهتر بروید. گزینش درست و مرد مناسب شما همین دور و برهاست.

  • جوش صورت را با روش های طبیعی رفع کنید
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه