به سرگرمی
تبلیغ متنی

تبلیغ لینک متنی شما

تبلیغ لینک متنی شما

تبلیغ لینک متنی شما

تبلیغ لینک متنی شما

تبلیغ لینک متنی شما

تبلیغ لینک متنی شما

 • خانواده
 • سلامت
 • بازی ریاضی
 • اموزش اشپزی
 • اخبار
 • پیامک عاشقانه
 • مدل های موی کوتاه به سبک ستاره های هالیوود

  مجموعه : دنیای مد

   

  به سرگرمی : خانم ها را همیشه با مدل های موی بلند می شناسیم اما مدل موی کوتاه پیکسی هم به برخی خانم ها زیبایی خاصی می دهد. از جنیفر لارنس بگیرید تا اسکارلت جوهانسون ، اکثر ستاره ها مدل موی بسیار کوتاه پیکسی را امتحان کرده اند و این مدل به بیشتر آنها می آید.

   

  اگر در تابستان به دنیال مدل موی زیبا و جذابی می گردید، شاید بهتر باشد جسارت به خرج داده و موهایتان را به سبک آنها کوتاه کنید.

   

  جنیفر لارنس
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیوودتقریباً همه مدل مویی را با هر اندازه ای امتحان کرده و موهای بسیار کوتاه پیکسی نیز به موهای بلند لارنس خیلی می آمد.

   

  میشل ویلیامز
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیوودویلیامز نیز مانند لارنس، موهای بلوند پیکسی بسیار زیبایی دارد که به هر نحوی آن را درست می کند، بسیار دوست داشتنی و زیبا می شود.

   

  مایلی سایرس
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیوودمایلی به رفتار غیرخانمانه و سرکشانه مشهور است، و مدل مویی پیکسی کاملاً با شخصیت او سازگاری دارد.

   

  شارلیز ترون
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیووداگر فکر می کردیم که زیبایی شارلیز به خاطر موهای بلوندش است، فیلم «مکس دیوانه» و موهای بسیار کوتاه پیکسی او در این فیلم ثابت کرد که جذابیت شارلیز به موهایش خلاصه نمی شود.

   

   

  جیمی الکساندر
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیوودجیمی در فیلم «ثور» موهای بلند بسیار زیبای مشکی داشت و پس از آن موی کوتاه پیکسی را انتخاب کرد که هنوز هم مدلی کمی بلندتر را ترجیح می دهد.

   

   

  میا واشیکوفسکا
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیوودمیا از آن دسته بازیگرانی است که شاید موی بلند بلوند او را زیباتر نشان می دهد.

   

   

  مگی جیلنهال
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیوودمگی شاید هیچوقت موی بسیار بلند نداشته و همیشه موهایش بین متوسط، کوتاه و خیلی کوتاه بوده است.

   

  ریحانا
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیووددیگر همه می دانند که ریحانا همه مدل مو و همه رنگ مویی را روی سرش امتحان کرده و موی پیکسی او خیلی موجب تعجب کسی نشد.

   

  کیلی کوئوکو
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیوودخانم کوئوکو در اوایل دوران بازیگری اش با موهای بلوند بلندش جلب توجه می کرد، ولی بعدها که بیشتر شناخته شد و نیازی به دیده شدن بیشتری نداشت، شجاعت به خرج داد و این قدم بزرگ را برای تغییر ظاهرش برداشت

   

  جنیفر هادسون
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیوودوقتی به پیرایشگرتان چراغ سبز برای کوتاه کردن موهایتان می دهید، باید فکر همه جایش را کرده باشید و دیگر افسوس موهایی که سالها بلند کرده بودید را نخورید. جنیفر هادسون نیز در سال ۲۰۱۵ همین کار را کرد.

   

   

  السا پاتاکی
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیوودهمسر کریس همسورث، با صورت ملیحی که دارد، با هر مدل مویی زیباست، ولی شاید بیش از هر کسی این مدل به او می آید.

   

   

  اسکارلت جوهانسون
  مدل موی کوتاه پیکسی به سبک ستاره های هالیوود

  پس از بازی در سری فیلم های دنیای مارول، از جمله «مرد آهنی» و «کاپیتان آمریکا»، خانم جوهانسون فرصت پیدا کرد تا به زندگی اش برسد و حتی فرزنددار شود و در این میان به موهایش هم مدل جدیدی بدهد.

  • جوش صورت را با روش های طبیعی رفع کنید
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه